Erdem Zengin

Aslen Aksaraylı olan Erdem Zengin, 1981 yılında Giresun Şebinkarahisar´da doğmuştur. İlk, Orta ve Lise öğrenimini Aksaray´da tamamlamıştır. Öğretmen bir anne babanın oğlu olarak aile mesleğine devam etmiştir.  Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi´nde Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun olmuş olup halen Aksaray Güzelyurt İlçesi’nde okul müdürü olarak görev yapmaktadır. Resim, Heykel, Seramik ve Tiyatro sanatları ile de ilgilenmiş olan Erdem Zengin birçok sanatsal faaliyete destek vermektedir.

2012 – 2015 yılları arasında Aksaray’ın tarihi ve kültürel değerlerini tanıtmak amacı ile 6 adet kişisel fotoğraf sergisi açmış, 5 adet karma fotoğraf sergisine de katılmıştır. 2010 yılında başladığı fotoğraf eğitimlerine 2015 yılı sonrası daha fazla ağırlık vermiştir. Anadolu Üniversitesi Fotoğrafçılık ve Kameramanlık bölümü mezunu olan Erdem ZENGİN binin üzerinde kişiye yüz yüze fotoğraf eğitimleri vermiştir. Udemy platformu üzerinden binlerce kişiye online fotoğraf kursları da vermektedir. Bir çok dergide fotoğraf ve gezi üzerine yazıları ve fotoğrafları yayınlanmıştır.

2012 yılında kurulan ve TFSF üyesi olan AKFOD – Aksaray Fotoğraf Sanatı Derneği’nin 2. 3. ve 5. dönem Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmüş olup 6. dönem Yönetim Kurulu Başkanlığına devam etmektedir.

FIAP onaylı yarışmalar dahil olmak üzere fotoğraf yarışmalarında jüri üyesi olarak da görev yapan Erdem ZENGİN aynı zamanda TFSF Yarışma temsilcisidir.

Erdem ZENGİN Evli ve iki çocuk babasıdır.

İLETİŞİM


WhatsApp Hattı

ÖNEMLİ AÇIKLAMA

Bu sitedeki bütün makaleler, görseller, grafikler Erdem Zengin tarafından hazırlanmıştır. Bütün fotoğraflar Erdem ZENGİN’e aittir. İzinsiz basılamaz, çoğaltılamaz ve kopyalanamazlar. Ticari amaçla kullanılamazlar.

Erdem ZENGİN, hiç bir ticari amaç gütmeden bu ürünleri ortaya koymaktadır. UDEMY sistemi üzerinden yapılan kurslar tamamen yasal olup, burada gerçekleşen bütün işlemler ve ödemeler UDEMY tarafından yasal şekilde gerçekleşmekte ve vergileri ödenmektedir.

Kaynak :
E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

VEYA
close

Abone Ol.